M1 Black Crows Movie Night přináší tři premiéry

Přinášíme exkluzivní českou premiéru tří lyžařských filmů z produkce značky Black Crows. Přijďte se podívat na 3 jedinečné filmy, které pro vás připravili světoví ambasadoři značky. Těšit se můžete na freeride v Norsku, strmé lyžování v Himalájích, freeskiing v USA a další novinky této kultovní značky z Chamonix. Večer 14.12. je v M1 kino...

Projekce v prostorách prodejny M1 Project, která se na tento večer promění v kino, kromě projekce tří výjimečných filmu popovídají ambasadoři značky Black Crows Danny Menšík a Honzánym o lyžování v Norsku s důrazem na skialp a freeride. Kdo se do této lyžařské destinace chystá, získá řadu neocenitelných tipů. Jste srdečně zváni, občerstvení bude zajištěno ;-)

Kapacita omezena na 65 míst, prosíme o registraci zde: https://tinyurl.com/4n2nc654

Představení filmů:

The Draconians

"Norská vrána", "jedinečný Nikolaj Schirmer", "francouzský tank" - tak zná lyžařský svět Sama Favreta, rodáka z Chamonix. Toto přímočaré superkombo obuje své nové lyže Black Crows Draco Freebird a vydá se hledat nejlepší lajny za polárním kruhem, v Lyngenských Alpách, aby našlo odpověď na otázku, proč se vlastně tyhle extrémní lyžařské filmy točí.

Gyalu-Ri

V srdci indického Himálaje mají Jules Socie, Damien Arnaud a Mathieu Moullier odvážný sen, zdolat severní stěnu vrcholu Nun-Kun na lyžích. Tento majestátní dvojitý vrchol se tyčí do výšky více než 7 000 metrů a jeho stěna dosahuje výšky 1 600 metrů při sklonu 55°. Jak se jim tento sen podařilo uskutečnit a kde narazili na drsnou realitu? Pojďte se podívat na tento příběh velkého sestupu v nominaci Mountains On Stage na "Linii roku".

Con Artist

Addison Rafford, Ella Meade a Josie Petersen alias "Milk Box Girls" jsou mladé vrány z USA, které se nebojí nejstrmějších tratí na Freeride World Tour, ale nebojí se ani velkých skoků v parku.Tento film je vizuálně-experimentálním příběhem, který ukazuje ženskou sílu a odhodlání ve freeskiingu na pozadí úchvatných přírodních scenérií v kontrastu s městskou krajinou.

 

Instagram

Strpení prosím…