Červnové Testovací dny TREK s M1

Zažijte na vlastní kůži nové modely značky TREK, která je na špici vývoje kol! Připravili jsme Testovací dny TREK a vy máte jedinečnou možnost vyzkoušet si aktuální modely v zajímavých specifikacích!

Kola i elektrokola, připravili jsme pro vás mimo jiné parádičky, jako jsou nový XC vládce Supercaliber, silniční střela Madone, nové enduro Slash, gravel bike Checkpoint nebo revoluční elektrokola Fuel EXe a Domane+ (kompletní seznam v rezervačním formuláři níže). 

Kdy a kde?

Testovací dny se konají 15. a 16. června. Oba dva dny od 9:00 do 16:00 nás najdete na louce U Posledního Kelta, která se nachází poblíž mostu na Zbraslav.

Kromě testování kol si můžete užít:

  • Občerstvení v podniku U Posledního Kelta: Žízeň a hlad mít nebudete ;-)
  • Ideální prostředí na cyklostezce u Vltavy: Strategické místo, kde začínají zajímavé silniční, bikové i gravelové trasy.
  • Erudované kolegy, kteří vám rádi poradí: Náš tým je tu pro vás, aby vám poskytl veškeré potřebné informace a poradil vám.
  • Super atmosféru plnou cyklistiky a zábavy: Buďte součástí komunity cyklistů a užijte si nezapomenutelný víkend plný energie a radosti z pohybu.

Jak se zůčastnit?

Není třeba žádného půjčovného ani kauce. Stačí si předem kolo rezervovat online (nenechte se zmást tím, že náš nový rezervační systém drze říká kolům "zaměstnanci") a přinést s sebou dva doklady totožnosti. Pak už jen stačí přijít a užít si vybrané kolo!

Rezervovat kolo

Instagram

Strpení prosím…