Filmový večer M1 Dynafit Movie Night

Ve středu 21. února opět proměníme část naší prodejny ve stylové kino. V rámci akce M1 Dynafit Movie Night promítneme nový cenami ověnčený skialpový expediční film Speed Expeditions z dílny značky Dynafit. Přijďte si užít skvělý inspirativní film a doprovodný program s několika zajímavými hosty!

Připravili jsme pro vás malý skialpový svátek. Promítání skialpového filmu Speed Expeditions na velkoformátovém plátně se stylovým občerstvením, doprovodným programem a pro vytrvalé výhodným nightshoppingem. Vychutnejte si kouzlo skialpu v úžasných scenériích ve 4K kvalitě!

Co: M1 Dynafit Movie Night
Kdy: 21.2.2024 v 18:00
Kde: Prodejna M1 Project, Moulíkova 3286/1b, Praha 5 - Smíchov
Jak: Vstup vzdarma, omezená kapacita, nutná registrace: http://tinyurl.com/yvkfx7s6

Speed Expeditions

Z Íránu přes Turecko do Nepálu a ve sportovním tempu. Benedikt Böhm, velvyslanec WWF v oblasti rychlostního horolezectví (a jako CEO Dynafitu také jeden z nejakčnějších vrcholových manažerů ever), a jeho nový nepálský dobrodružný partner Prakash Sherpa nás zavedou za poznáním nepálské biodiverzity.

Od tísnivého horka džungle, mezi nosorožce, tygry a hrochy až po nejvyšší vrcholy světa nás tato nová rychlostní výzva proti času vede k objevování úžasných lidí a nečekaného divokého života.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu vystoupí ambasador Dynafit a certifikovaný horský vůdce Robo Vrlák, který promluví o možnostech skialpového vyžití v Norsku, Japonsku a Grónsku. 

Lékař - skialpinista - člen horské služby MUDr. Libor Dvořáček promluví o zdravotních aspektech skialpinismu a jeho bezpečnostních rizicích z pohledu sportovce (Libor stál na bedně několika skialpových závodů i proslulé Beskydské sedmičky), lékaře (je hlavním chirurgem kliniky Vasmedic) a člena Horské služby.

Občerstvení, hudba, nightshopping

Návštěvníkům bude k dispozici stylové občerstvení a po projekci připravíme zvýhodněné podmínky pro nákup skialpové výbavy napříč sortimentem.

Doražte, bude to pěkné, těšíme se!

Vstup na akci je zdarma, je ale potřeba se registrovat z důvodu omezené kapacity.

 

Instagram

Strpení prosím…