2023/2024 -8 %

Ortovox Avabag Litric Tour 36 S 36 fialová

Kód: 4922500002
Dostupné velikosti
36
Barva: fialová
28 519 Kč 30 999 Kč
Sleva platí do 30. 9. 2024

Dostupnost na dotaz

Velmi technický, lehký a odolný lavinový batoh ORTOVOX AVABAG LiTRIC TOUR 36 S  je ideální na vícedenní skitouring a skialpinismus. LiTRIC kombinuje výhody elektronického i mechanického systému. Jednak umožňuje vícenásobné nafouknutí na jedno nabití a zároveň je váhou srovnatelný s nejlehčími mechanickými řešeními záchranných systémů (systémy s tlakovou kartuší). 

S objemem 36 litrů a vnitřními kapsami budeš mít dostatek prostoru na veškeré vybavení, které s sebou potřebuješ na dlouhou skialpovou túru. Tento lavinový batoh vyniká zejména širokými možnostmi uchycení vybavení jako jsou dva cepíny, lano, přilba i lyže. Komplexní komfort podtrhuje 3D zádový systém navržený pro náročné a dlouhé túry. 

Na batoh připevníš vše důležité

Intuitivní systém připnutí vybavení je u lavinového batohu ORTOVOX AVABAG LiTRIC TOUR 36 S opravdovou výhodou a náskokem před konkurencí. Vše má své místo, je pevně uchycené a je radost balit se na túru.

  • lyže (D-Skifix)/snowboard/sněžnice
  • hole
  • dva cepíny
  • přilba
  • lano
  • karabiny

Vše po ruce

Hlavní kapsa má nepromokavý dvoucestný zip, který se dá dostatečně otevřít a vše vidíš hned a přehledně. Vnitřní prostor je světlý pro lepší orientaci za šera. Na čele batohu se nachází speciální kapsa na lavinovou výbavu, v případě potřeby budeš mít lopatu a sondu hned po ruce. Uvnitř hlavní kapsy je ještě spona na rezervoár vody. Vpředu je malá kapsa na mapu, buzolu a další navigační vybavení. V této kapse je také plastová karabinka na klíče.

Ortovox

Ortovox se specializuje na vývoj a výrobu lavinového vybavení a velmi kvalitního oblečení do hor (skitouring, hiking). Je známá zejména díky svým spolehlivým lavinovým vyhledávačům, inovativním lavinovým batohům s airbagem a vysoce funkčním a odolným oblečením.

Produkty Ortovox

Instagram

Strpení prosím…