2023/2024 skladem na prodejně
Kód: 41010425-20-163

Stöckli Laser SC Orea - FF29 - MC12 163 hnědá

Dostupné velikosti
163
170
Barevné varianty
hnědá

Jedinečný design, ověřený z hlediska lyžařského výkonu – to je to, o čem Laser SC Orea je. Tato lyže je vybavená tmavými závodními bočnicemi a mírně měkčím dřevěným jádrem, poskytuje sportovní i klidnou a pohodlnou jízdu. Skutečný univerzál mezi sjezdovými lyžemi. A co víc, je to opravdový poutač. Barvy, jedinečná vrchní vrstva – která se skládá ze dvou různých povrchů – a elegantní bambusové vložky dodávají lyži špičkový vzhled, který zrychlí tep každému lyžařskému fanouškovi.

Ve spojení s deskou FULLFLEX a vázáním MC12 získáte:

  • Plynulý výkon
  • Sportovní a komfortní
  • Hravé a odpouštějící

 

Lyže Stockli objednané online s vyzvednutím osobně na prodejně pro Vás zdarma seřídíme dle Vašich proporcí a lyžařské dovednosti na Vaši lyžařskou botu, kterou si prosím nezapomeňte přinést. V případě objednání online se zasláním na adresu dopravcem vás bude před odesláním kontaktovat náš konzultant, který bude potřebovat znát vaše proporce a úroveň lyžařské zdatnosti pro následné seřízení. 

Stockli

Výrobce Stöckli má dlouhou historii ve výrobě vysoce kvalitního lyžařského vybavení se specializací na sjezdové lyžování a je uznávána jak profesionály, tak lyžařskými nadšenci. Díky své snaze o inovace a preciznost je Stöckli stále nejlepší volbou pro sjezdové lyžaře na celém světě.

Produkty Stockli

Mohlo by vás zajímat

Magazín M1

Všechny články

Instagram

obleceni