Smíchovský cyklistický chrám

Jsme M1 Project, smíchovský chrám cyklistiky sídlící na rohu Strakonické a Moulíkovi. Na velkorysém funkčním prostoru přes 800 m² s hlídaným parkováním můžete vybírat z kol značek TREK, Pinarello a Bianchi. Jsme FlagshipStore TREK. Provozujeme špičkový cykloservis všech značek a půjčovnu s testcentrem.

Značky co jedou

Kola TREK, Pinarello a Bianchi, tomu oblečení a doplňky sportovních značek Castelli, Kalas, Rapha, Bontrager, Isadore, Dynafit, POC, Oakley, přilby Bontrager, POC, tretry značek Bontrager, DMT, fizik, příslušenství Lezyne, Garmin a mnoha dalších.

Rádi vám připravíme sedlo na míru Joyseat od české značky Posedla, která jako jediná umí 3D tisk přesně na místu vašemu tělu a jízdnímu stylu

Sortiment jsme vybrali tak, abychom pokryli široké spektrum potřeb cyklistů od odbčasných cyklo výletníků až po výkonostní sportovce. Vybrat si můžete v pohodlném prostředí našeho centra, kde vám ochotně poradí zkušený personál.

Servisní zázemí

Náš špičkový servis s high-tech servisním zázemím zaručí, že vaše kolo bude seřízené jak švýcarské hodinky a poletí jako raketa. Samozřejmostí je expresní odbavení a kurýr, pokud potřebujete kolo doručit nebo výzvednout. Díky naší preciznosti jsme jeden z mála autorizovaných servisů prestižní značky Pinarello.

Nedumejte, testujte!

Kola nemusíte vybírat podle názorů jiných, nebo podle fotky. Udělejte si názor sami! V naší půjčovně nebo testcentru si můžete půjčit aktuální modely kol TREK a sami zjistit, který model vašemu pojetí cyklistiky vyhovuje nejvíce.

Žijeme cyklistikou!

Všichni v M1 Project jezdíme na kole a baví nás to! Potkáte u nás nadšené silničáře, certifikované instruktory MTB, i gravelisty a bikepackery. Procházíme průběžně školením u všech zastoupených značek a máme možnost svézt se na různých kolech v různých podmínkách, testovat vybavení tak, abychom mohli poradit i z vlastních zkušeností. Rádi se s vámi o ně podělíme na prodejně, nebo během akcí a kempů, které pořádáme!

 

Strpení prosím…