Posedla Joyseat: Jediné sedlo na míru

Cyklistická 3D tištěná sedla Posedla jsou fenoménem, který vnáší zcela novou úroveň do oblasti cyklistických sedel. V naší cyklistické speciálce tak nemůžou chybět.

Kolo a dobré vybavení je důležité, ale pro spoustu jezdců bývá právě sedlo tím faktorem rozhodující mezí skvělou vyjížďkou bolestivým zážitkem.

Nová radost z cyklistiky

Posedla je český tech startup vyrábějící cyklistická sedla na míru s využitím 3D tisku s respektem k lidské individualitě a zdraví každého jezdce. Možná jste se setkali s jinými 3D tištěnými sedly, ale jedině Posedla Joyseat nabízí skutečně personalizované sedlo na míru vašemu tělu, posedu a jízdnímu stylu. Rozdíl poznáte už po pár kilometrech

Jak získat dokonalé sedlo?

Základem je kvalitní diagnostika a nastavení parametrů pomocí high-tech technologie, kterou v Posedla vyvinuli ve spolupráci s výzkumníky. Ta je již ověřena stovkami klientů po celém světě.

Tvorba sedla probíhá v následujících krocích:

  1. Vysvětlení základních informací a benefitů sedla Posedla Joyseat.
  2. Probereme Vaše jízdní preference, jízdní styl, tělesné dispozice a podle toho určíme správnou konfiguraci sedla.
  3. Změříme vaše parametry pomocí Smilling Butt Kitu (otisk pozadí ve spodním prádle do speciálního materiálu) a posíláme sedlo Posedla Joyseat do výroby.
  4. Vaše nové sedlo Vám správně namontujeme a nastavíme, tak aby bylo vše připraveno k jízdě.

Dál je to na vás. Rodíl poznáte ihned a s každým dalším kilometrem poroste vaše nadšení.

Jedno sedlo můžete mít na vaše silniční i horské kolo, doporučujeme ale pro každý typ kola mít zvláštní sedlo kvůli specifickému posedu.

Více o Posedla Joyseat na kartě produktu.

Chcete v sedle zažít rozdíl? Objednejte se ke konzultaci a měření sedla pro vás!

 

Strpení prosím…