2022/2023 -30 % doprodej

Ventral Lite M šedá

Kód: PC106931051MED1
Více informací
Dostupné velikosti
S
M
L
Barva: šedá

Prodej ukončen

Když se počítají gramy, nastupuje extra lehká přilba Ventral Lite s hmotností méně než 200 g. Všechny prvky této přilby byly vyvinuty tak, aby poskytovala potřebnou ochranu při co nejnižší hmotnosti.

Když se počítají gramy, nastupuje extra lehká přilba Ventral Lite s hmotností méně než 200 g. Všechny prvky této přilby byly vyvinuty tak, aby poskytovala potřebnou ochranu při co nejnižší hmotnosti. Vycházeje z designu přilby Ventral Air, POC vyšpičkoval strukturu skořepiny helmy tak, aby dosáhl zvýšení tuhosti a snížení hmotnosti v EPS výstelce.

Lehčí polyuretanová skořepina, která pokrývá méně výstelky, napomáhá dosáhnout snížení celkové hmotnosti. Minimalistický přístup ke všem aspektům přilby zaručuje, že hmotnost je udržována na absolutním minimu. Každý prvek přilby, jako nastavovací systém nebo řemínky je rovněž navržen tak, aby byl co nejlehčí a přitom splňoval potřebné bezpečnostní normy.

 

Specifikace: 

 • extra lehká přilba Ventral Lite
 • poskytuje potřebnou ochranu při co nejnižší hmotnosti 
 • zvýšení tuhosti a snížení hmotnosti v EPS výstelce 

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.
 • Pohlaví
  Unisex
  Věk
  Dospělí
  Určení - dle úrovně uživatele
  Sportovní
  Užití
  MTB
  Terén
  Horský
  Provedení přilby
  Bez kšiltu

Instagram

Strpení prosím…