2022/2023 -30 %

Omne Air Resistance MIPS L černá

Kód: PC107381002LRG1
Více informací

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické helmy máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické helmy
Ať už jedete do práce na kole, zkoumáte gravel silnice nebo místní stezky, Omne Air Resistance Mips poskytuje spolehlivou ochranu.

Ať už jedete do práce na kole, zkoumáte gravel silnice nebo místní stezky, Omne Air Resistance Mips poskytuje spolehlivou ochranu.

Omne Air Resistance Mips je vaším společníkem a šampionem při každé jízdě. Optimální hustota podšívky a tlustší jaderné zóny poskytují ideální ochranu pro každodenní použití.

Rozšířená ochrana kolem spánků a zadní části hlavy zvyšuje všestrannou ochranu, kdekoli se rozhodnete jezdit. Omne Air Resistance Mips, vyvinutá v souladu s POC's Whole Helmet Concept™, poskytuje vynikající úroveň pohodlí, přizpůsobení a výkonu a je vybavena systémem ochrany mozku Mips pro lepší ochranu proti rotačním nárazům.

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.
 • Pohlaví
  Unisex
  Věk
  Dospělí
  Určení - dle úrovně uživatele
  Sportovní
  Užití
  MTB
  Terén
  Horský
  Provedení přilby
  S kšiltem

Instagram

Strpení prosím…