2022/2023 -30 % doprodej

Octal MIPS M oranžová

Kód: PC108011217MED1
Více informací
Dostupné velikosti
S
M
L
Barva: oranžová

Prodej ukončen

Oceněná helma Octal zůstává evolucí v ochraně silničních cyklistů. Díky výraznému designu poskytuje extrémně lehká přilba optimální větrání a pohodlí, zatímco ochrana je zvýšena rozšířeným krytím přes spánky a zadní část hlavy.

Oceněná helma Octal zůstává evolucí v ochraně silničních cyklistů. D

Díky výraznému designu poskytuje extrémně lehká přilba optimální větrání a pohodlí, zatímco ochrana je zvýšena rozšířeným krytím přes spánky a zadní část hlavy.

Vložka EPS je v nejvíce exponovaných oblastech strategicky tlustší, aby posílila ochranu, a plně obalená celotělová skořepina zvyšuje konstrukční celistvost při zachování nízké hmotnosti.

Aktualizováno na MIPS, helma nyní zvyšuje ochranu proti rotačnímu nárazu. Lehký seřizovací systém a ergonomické popruhy zajišťují pohodlné a bezpečné upevnění.

 

Specifikace: 

 • vysoce výkonná EPS vložka, optimalizovaná hustotou
 • velkoryse větrané, využívající jedinečné POC návrh ventilace
 • systém pro úpravu velikosti
 • popruhy vytvarované do vložky
 • systém ochrany mozku MIPS

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.
 • Pohlaví
  Unisex
  Věk
  Dospělí
  Určení - dle úrovně uživatele
  Závodní
  Užití
  Silniční
  Terén
  Silnice
  Provedení přilby
  Bez kšiltu

Instagram

Strpení prosím…