2023/2024 -35 %

Ortovox HAUTE ROUTE 32 32 žlutá

Kód: 4648400003
Dostupné velikosti
32
Barva: žlutá
3 249 Kč 4 999 Kč
Sleva platí do 30. 9. 2024

Skladem, ihned k odeslání

Objednej nyní a doručíme v pátek 31. 5. 2024

HAUTE ROUTE existuje téměř od počátku vzniku skialpinismu. Naše trvanlivá klasika je ideální pro delší lyžařské výlety.

Díky materiálu Cordura®, dvouvrstvému polyamidu 420D Oxford bez PFC a PU zátěru na všech tkaninách je naše HAUTE ROUTE 32 extrémně odolná proti oděru a vodě. Tento batoh perfektně sedí díky šňůrám pro kontrolu zátěže a ergonomicky tvarovanému zádovému systému O-Flex-2 se stabilizátorem ve tvaru písmene S, který rovnoměrně rozkládá váhu mezi boky a ramena i při delším nošení. Bederní ploutve se spojují uvnitř zádového systému, takže pohodlně a plynule obepínají tělo. 

Díky většímu objemu má HAUTE ROUTE 32 prostor pro vše, co můžete potřebovat. Prostorná hlavní přihrádka je přístupná z horní a zadní části, což znamená, že veškerý obsah batohu bude snadno přístupný, zatímco samostatná bezpečnostní přihrádka poskytuje rychlý přístup k nouzovému vybavení. Díky uchycení lana na víku můžete sbalit a vybalit lano, aniž byste museli batoh otevírat. Kromě úchytu na skoby, úchytu na cepín a turistické hole a pevné síťky na helmu jsou zde také úchyty například na snowboard. Lyže lze připevnit buď klasickou, nebo diagonální metodou.

Bez ohledu na délku a náročnost túry vás HAUTE ROUTE 32 dobře vybaví na jakoukoli vícedenní túru.

Ortovox

Ortovox se specializuje na vývoj a výrobu lavinového vybavení a velmi kvalitního oblečení do hor (skitouring, hiking). Je známá zejména díky svým spolehlivým lavinovým vyhledávačům, inovativním lavinovým batohům s airbagem a vysoce funkčním a odolným oblečením.

Produkty Ortovox

Instagram

Strpení prosím…