2022/2023 -30 % doprodej

Ora DH UNI černá

Kód: PC402501002TRS1

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické brýle máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické brýle

POC Ora DH sjezdové a enduro brýle stvořeny pro potřeby moderních DH jezdců. Cílem bylo vytvořit brýle, které mají optimalizované zorné pole. Bezvadně sedí s přilbami POC Tectal a Coron, ale samozřejmě i s jinými.

Carl Zeiss skla mají zabarvení lehce do šeda, ideálně fungují ve všech světelných podmínkách i počasí. Mají optimální viditelnost i v prudkých přechodech světla a stínu. Pružný rám je dobře odvětrán.

Unikátní design, spolu s detaily jako je perfektně odvětraný pružný rám a nastavitelný popruh zajišťují, že brýle zůstanou na správném na místě i při náročné jízdě.

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.

Instagram

Strpení prosím…