2022/2023 -30 %

Joint VPD System Knee S černá

Kód: PC204121002SML1
Více informací

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické chrániče máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické chrániče
Koleno POC Joint VPD System je lehký, vysoce flexibilní chránič, který spolupracuje s tělem ve všech jízdních polohách, zahřívá se a pohybuje se jako jeden celek s tělem. Při pádu materiál ztvrdne a absorbuje sílu jakéhokoli nárazu.

Koleno POC Joint VPD System je lehký, vysoce flexibilní chránič, který spolupracuje s tělem ve všech jízdních polohách, zahřívá se a pohybuje se jako jeden celek s tělem. Při pádu materiál ztvrdne a absorbuje sílu jakéhokoli nárazu. Chránič kolen splňuje nejpřísnější normy EN 1621-1 Level 2 a je vybaven vysoce účinným ventilačním systémem, který zabraňuje přehřátí uživatele. Vnější tkanina je vyrobena z vysokopevnostních polyamidových přízí vytvářejících povrch s nízkým třením a vysokou odolností proti oděru.

Zvolte systém VPD a vyzkoušejte nejdokonalejší ochranu POC, která kombinuje materiály s nízkým třením s prodyšnou konstrukcí pro pohodlí a extrémně vysokou absorpci nárazů.

 

 • Extrémně pružný a lehký chránič kolen VPD
 • Certifikovaná úroveň tlumení nárazů EN 1621-1 Level 2
 • Větrací systém zkonstruovaný v každé vrstvě pro optimalizaci odvodu vlhkosti a pohodlí
 • Polyamidová konstrukce s nízkým třením a vysokou odolností proti oděru

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.
 • Pohlaví
  Unisex
  Věk
  Dospělí
  Užití
  MTB
  Terén
  Horský

Instagram

Strpení prosím…