2022/2023 -30 %

Joint VPD System Elbow L černá

Kód: PC204131002LRG1
Více informací

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické chrániče máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické chrániče
Joint VPD System Elbow je vysoce flexibilní dvouvrstvý chránič lokte, který splňuje mezinárodní normy pro tlumení nárazů.

Joint VPD System Elbow je vysoce flexibilní dvouvrstvý chránič lokte, který splňuje mezinárodní normy pro tlumení nárazů.

Chránič loktů je vybaven vysoce účinným ventilačním systémem a vnější tkaninou, která je vyrobena z vysoce pevných polyamidových přízí pro nízké tření a vysokou odolnost proti oděru. Materiál VPD je ideální pro horskou cyklistiku, protože v teple obepíná tvar těla jezdce, což poskytuje velkou volnost pohybu na kole. Pro ochranu jezdce při pádu pak technologie VPD při nárazu ztvrdne, aby pomohla minimalizovat zranění.

 

 • Extrémně pružný a lehký chránič loktů VPD
 • Certifikované tlumení nárazů podle normy EN 1621-1
 • Ventilační systém zkonstruovaný v každé vrstvě pro optimalizaci odvodu vlhkosti a pohodlí
 • Polyamidová konstrukce s nízkým třením a vysokou odolností proti oděru

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.
 • Pohlaví
  Unisex
  Věk
  Dospělí
  Užití
  MTB
  Terén
  Horský

Instagram

Strpení prosím…