2022/2023 -30 %

Hip Pack Hydro 4L UNI zelená

Kód: PC251241460ONE1

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické batohy a ledvinky máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické batohy a ledvinky

Tento batoh poskytuje dostatek prostoru pro uložení potřebných věcí a velký měchýř pro hydrataci v horkých dnech nebo při delších vyjížďkách a zajišťuje, že můžete svobodně jezdit po celý den.

Hip Pack Hydro je dostatečně velký na to, aby se do něj vešly všechny potřebné věci a 1,5l měchýř na nápoje, a poskytuje tak volnost a bezpečí, aniž byste museli nosit plný batoh.

Tenký batoh je větší, než vypadá, a pojme až 4 l, což poskytuje dostatek prostoru pro nezbytné nářadí, náhradní bundu, svačinu a měchýř na nápoje.

Vnější kompresní popruhy pomáhají udržet batoh těsně u těla a minimálně tak ovlivňují těžiště. Při dlouhých výstupech do kopce lze popruhy povolit a použít je jako pouzdra na kolenní chrániče.

Menší boční kapsy batohu, vyvinuté pro maximální flexibilitu, lze zasunout do hlavní kapsy a vytvořit tak menší batoh - ideální pro kratší vyjížďky. K batohu lze také přidat popruhy, které z něj udělají brašnu na tyč - je tedy přirozenou volbou pro jízdu na šotolině i na stezkách.

Vnitřní kapsy na nářadí udržují vaši výbavu uspořádanou a snadno dostupnou a polštář z materiálu VPD-POC body armor - chrání vaše záda před věcmi v případě pádu.

Batoh je vyroben téměř výhradně z recyklovaných nepromokavých materiálů a je vybaven nepromokavými zipy, takže je vysoce odolný a udrží vaši výbavu v bezpečí a suchu.

 

  • Vysoce nastavitelný
  • Součástí balení je měchýř na nápoje (1,5 l)
  • Recyklované materiály
  • VPD polstrování
  • Úložný prostor rozdělený do oddílů

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.

Instagram

Strpení prosím…