2023 -32 % doprodej

Trek Fuel EXe 9.8 GX AXS M žlutá

Kód: 5279695
Více informací
Dostupné velikosti
S
M
L
XL
Barva: žlutá

Prodej ukončen

Fuel EXe 9.8 GX AXS posunuje horskou cyklistiku na novou úroveň, a to díky novému vyladěnému motoru se špičkovou technologií v malém, ale výkonném provedení. Má kostru z karbonového vlákna, která je lehká, tuhá a hbitá a zaručuje živou a hravou jízdu. A navíc má ještě karbonová kola, bezdrátové řazení SRAM GX AXS, velmi poddajné odpružení ve vidlici RockShox Lyrik Select+ a zadní odpružení SuperDeluxe Select+.
Materiál rámu
Karbon
Hmotnost
18.17 kg

Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete hbité trailové kolo, které se v rychlých a technicky náročných pasážích chová jako horské bez motoru. Zároveň byste ale rádi měli trochu podpory při stoupáních. Hledáte špičkovou technologii na celém kole od motoru po řazení a chcete i vylepšené odpružení, s nímž žádný trail nebude problém. Chcete mít přirozený zážitek z horské cyklistiky a hledáte vyladěný motor s tichou podporou při jízdě.

Získáte toto vybavení

Rám z karbonu OCLV pro horská kola s 360Wh baterií zcela skrytou v rámu a válečkovou harmonickou převodovkou TQ s chytrým nabíjecím portem, integrovaný LED displej a nenápadný ovladač na řídítkách. Dále 150mm vidlice RockShox Lyrik Select+ s odpružením DebonAir a tlumičem Charger 2.1 RC a 140mm zadní odpružení RockShox Super Deluxe Select+. A to nejlepší? Bezdrátové řazení SRAM GX AXS pro minimalistický kokpit.

Na závěr

Fuel EXe 9.8 je parádní trailové kolo s dostatečnou dopomocí ke zvládnutí náročných stoupání, abyste se mohli vyřádit při sjezdech technicky náročných pasáží a flow trailů. Je vybaveno futuristickou technologií, jako je například špičková převodovka TQ a minimalistické bezdrátové řazení SRAM GX AXS. Díky karbonovým kolům a vylepšené sadě odpružení RockShox si užijete hladkou jízdu na trailech i v náročných pasážích.

Proč si je zamilujete?

 1. Získáte kolo, které sjíždí kopce stejně jako vaše oblíbené trailové kolo a které vám navíc poskytne přiměřenou podporu při stoupání bez pocitu, že byste podváděli.
 2. Malá, ale výkonná převodovka TQ je vyladěná na traily. Je tichá, abyste si užili každý okamžik. Nabízí dopomoc, díky níž je jízda přirozená.
 3. Díky chytrému nabíjecímu portu, elegantnímu integrovanému displeji a nenápadnému ovladači ani nepoznáte, že sedíte na horském elektrokole.
 4. Vylepšená sada odpružení RockShox s předním zdvihem 150 mm a zadním 140 mm umožňuje mimořádně hladkou jízdu i v náročných pasážích.
 5. Pokud se budete chtít vypravit dál než obvykle, můžete dojezd prodloužit přídavnou baterií.

Trek

Jsme poháněni dobrodružstvím, vedeni naší historií, inspirováni komunitou, okouzleni svobodou otevřené silnice a vždy odhodláni vytvářet nejlepší jízdní kola na světě.

Produkty Trek
 • Rám
  Výrobce vidlice
  Rockshox
  Vidlice
  RockShox Lyrik Select+, pružina DebonAir, tlumení Charger 2.1 RC, kónický sloupek, offset 44 mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 150 mm.
  Velikost rámu
  41
  Rám
  Karbon OCLV pro horská kola, vyjímatelná baterie, vnitřní vedení lanek, slitinový kolébkový spoj, 34,9mm sedlová trubka, úchyt na horní vodítko řetězu, 55mm řetězová linka, Mino Link, ABP, Boost148, UDH, zdvih 140 mm.
  Velikost rámu
  M
 • Pohon
  Výrobce řetězu
  Sram
  Řetěz
  SRAM GX Eagle, 12 rychlostí.
  Typ přehazovačky
  Derailleur
  Přehazovačka
  SRAM GX Eagle AXS.
  Výrobce kazety
  Sram
  Kazeta
  SRAM Eagle XG-1275, 10-52, 12 rychlostí.
  Výrobce klik
  E*Thirteen
  Kliky
  E*thirteen E*spec Race, karbon, délka 165 mm.
  Výrobce řazení
  Sram
  Řazení
  SRAM GX Eagle AXS, 12 speed
  Výrobce přehazovačky
  Sram
  Přehazovačka
  SRAM GX Eagle AXS.
 • Zapletená kola-výplety
  Výrobce plášťů
  Bontrager
  Výrobce ráfků
  Bontrager
  Ráfky
  Bontrager Line Elite 30, karbon OCLV pro horská kola, možnost použití bezdušových plášťů, 6 děr, Boost110, 15mm pevná osa, 29 palců Bontrager Line Elite 30, karbon OCLV pro horská kola, možnost použití bezdušových plášťů, Rapid Drive 108, 6 děr, unášeč SRAM XD, Boost148, 12mm pevná osa, 29 palců
  Velikost zadního ráfku
  29
  Velikost předního ráfku
  29
 • Komponenty
  Výrobce sedla
  Bontrager
  Sedlo
  Bontrager Arvada, austenitové ližiny, šířka 138 mm.
  Sedlovka
  Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, zdvih 150 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 440 mm.
  Integrovaná řídítka/představec
  Integrovaná řídítka/představec Bontrager RSL, karbon OCLV, prohnutí řídítek 27,5 mm, šířka 820 mm, 0stupňový sklon představce, délka představce 45 mm.
  Typ přední brzdy
  Disc brake with hydraulic actuation
  Přední brzda
  SRAM 6 děr, 200 mm. Maximální velikosti
  Typ brzdy
  Disc brake with hydraulic actuation
  Brzda
  SRAM 6 děr, 200 mm. Maximální velikosti
  Omotávky a gripy
  Bontrager XR Trail Elite, nylonový zámek Lock-On.
  Umístění baterie
  Luggage carrier
 • E-systém
  Motor
  TQ-HPR50, 50 Nm, maximální trvalý jmenovitý výkon 250 W, špičkový výkon 300 W.
  Nabíječka
  TQ, 4A nabíječka.
  Baterie
  TQ, 360 Wh.

Instagram

Strpení prosím…