2023/2024 -30% skladem na prodejně
Kód: 23BE-NP60023*157

Fischer TWIN SKIN RACE JR + RACE CLASSIC JR IFP 2023/24+ N60022 + S70122 157

Dostupné velikosti
157
167
177

Twin Skin Race Jr a jeho offsetový tvar s proměnnou hloubkou mohérových pásků Twin Skin poskytuje juniorským závodníkům stejně efektivní přilnavost a hladký skluz na tvrdém povrchu, jaké mají závodníci Světového poháru na trati a v tréninku.

Technologie:

AIR CHANNEL BASALITE
Dřevěné jádro se skelným vláknem s vyfrézovanými vzduchovými kanály pro úsporu hmotnosti až 250 g oproti čistě dřevěným jádrům. S vlákny z vulkanického bazaltu o dalších 40 g lehčí.

SPEED GRINDING
Nové univerzální zabroušení kamenem zaručuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za všech sněhových podmínek.

POWER LAYER
0.2 mm tenký, extrémně lehký, celoplošný laminát z přírodního vlákna a pryskyřice přináší citelné snížení hmotnosti lyže.

TWIN SKIN
Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.

RENTAL TAIL PROTECTOR
Speciální součásti pro mimořádně robustní konce lyží zajišťují odolnost proti opotřebení vhodnou pro půjčovny lyží.

Fischer

Fischer je velmi uznávanou značkou, která je známá svým špičkovým lyžařským vybavením. S historií sahající až do roku 1924 stojí Fischer v čele inovací a technologií ve světě lyžování. Jejím výrobkům důvěřují profesionální sportovci i rekreační lyžaři, takže jsou spolehlivou volbou pro každého lyžařského nadšence.

Produkty Fischer
 • *Pohlaví
  Unisex
  *Věk
  Junioři
  *Vázání
  S vázáním
  *Technika
  Klasika

Mohlo by vás zajímat

Magazín M1

Všechny články

Instagram

Strpení prosím…