2022/2023 -30 %

Devour Photochromic UNI černá

Kód: MA10061002ONE1

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické brýle máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické brýle

Pokud jde o ochranu před sluncem během ostré jízdy, dopřejte si ty nejlepší z nejlepších. Sportovní brýle Devour od společnosti POC jsou skutečným hybridním modelem, který je ideální pro každodenní použití. Tyto jedinečné sluneční brýle kombinují nejlepší vlastnosti brýlí a slunečních brýlí a nabízejí výjimečné krytí a ochranu.

Tyto sluneční brýle jsou vybaveny nastavitelným nosním můstkem a nastavitelnými zorníky, které zajišťují optimální přizpůsobení. Tyto brýle jsou tvarovány pro výjimečné zorné pole a upřednostňují štít na rozdíl od dvou čoček, takže uvidíte ještě lépe než kdykoli předtím. Konstrukce rámu maximalizuje periferní vidění, stejně jako funkce technologie Clarity, která zajišťuje vynikající viditelnost při honičce. Kromě toho, že přinášejí křišťálově čistý zrak zlepšující technologii, jsou čočky odolné proti oděru, který odpuzuje nečistoty a vodu bez ohledu na to, jak intenzivní je jízda.

Kromě odolnosti jsou součástí dodávky slunečních brýlí POC Devour také extra čirá skla a leštící hadřík. Pokud jde o ochranu očí před škodlivým UV zářením, jsou brýle Devour tím pravým. Díky tomu, že poskytují pohodlí, styl a vynikající vidění - tyto brýle se brzy stanou vaším dalším novým oblíbencem.

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.

Instagram

Strpení prosím…