2022/2023 -30 %

Column VPD Backpack 8L UNI černá

Kód: PC251221002ONE1

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické batohy a ledvinky máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické batohy a ledvinky

Batoh je ideální pro kratší den na trase, je vyroben převážně z recyklovaných tkanin a kombinuje chránič zad s dostatečným prostorem pro hydratační systém a všechny potřebné věci na cestu.

Zůstaňte chráněni a vezměte si s sebou vše, co potřebujete na kratší den na trailu: batoh Column VPD Backpack 8L kombinuje náš pružný, lehký a ochranný zádový systém VPD Air s dostatečným prostorem pro hydratační systém, nářadí a svačinu.

Díky inovativní konstrukci popruhů s nastavitelnými rameny a hrudní kostí zůstává trailový batoh bezpečně na svém místě, aniž by bylo nutné používat bederní pás.

Batoh je vyroben téměř výhradně z recyklovaných materiálů a je navržen tak, aby byl odolný s minimálním dopadem. Díky dostatečnému prostoru pro trailové nářadí, drobné občerstvení a 3l hydratačnímu měchýři si do batohu snadno vezmete vše, co potřebujete na kratší den na vyjížďce.

Oddělené přihrádky v hlavní kapse udržují nářadí v bezpečí a pomáhají zajistit rovnoměrné rozložení hmotnosti po celém batohu, takže předměty nebudou při jízdě klouzat a způsobovat nepohodlí.

Reflexní detaily, poutko na zavěšení a odvětrávaná 3D síťovina na popruzích zlepšují funkčnost.

 

  • VPD Air protector
  • Prostor pro 3l hydratační vak
  • Oddělený úložný prostor na nářadí
  • Recyklované tkaniny
  • Bezpečný, nastavitelný střih

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.

Instagram

Strpení prosím…