2022/2023 -30 %

Column VPD Backpack 13L UNI zelená

Kód: PC251231460ONE1
Více informací

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické batohy a ledvinky máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické batohy a ledvinky
Batoh ideální velikosti na celodenní výlet je vyroben převážně z recyklovaných tkanin a kombinuje chránič zad s dostatečným prostorem pro hydratační systém a všechny potřebné věci na cestu.

Batoh ideální velikosti na celodenní výlet je vyroben převážně z recyklovaných tkanin a kombinuje chránič zad s dostatečným prostorem pro hydratační systém a všechny potřebné věci na cestu.

Batoh Column VPD Backpack 13L je ideální pro delší den na trailu nebo pro vyšší jezdce, poskytuje certifikovanou ochranu zad a umožňuje snadno a bezpečně přepravit vše, co potřebujete na delší vyjížďku. Batoh je vybaven 46 cm dlouhou zádovou deskou VPD Air, která se zahřívá a pohybuje se spolu s tělem, a zajišťuje tak dobrou ochranu vašich zad při pádu. S objemem 13 l je v něm dostatek místa pro přepravu nářadí, hydratačního měchýře, svačiny a další vrstvy oblečení, abyste si mohli naplno užít dlouhý den dále od civilizace. Veškeré nářadí snadno uložíte do oddělených pouzder v hlavním prostoru, takže zůstane uspořádané a pevně na svém místě i při náročných výšlapech. Díky inovativní konstrukci popruhů s nastavitelnými rameny a hrudní kostí zůstává trailový batoh bezpečně na svém místě, aniž by bylo nutné používat bederní popruh. Batoh je vyroben téměř výhradně z recyklovaných materiálů a je navržen tak, aby byl odolný s minimálním dopadem. Díky dostatečnému prostoru pro trailové nářadí, drobné občerstvení a 3l hydratačnímu měchýři si do batohu snadno vezmete vše, co potřebujete na kratší den na vyjížďce.

 

  • VPD Air protector
  • Prostor pro 3l hydratační měchýř
  • Oddělený úložný prostor na nářadí

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.

Instagram

Strpení prosím…