2022/2023 -40 %

Blacklight+ Binding 90 90 černá

Kód: 08-0000049154
7 740 Kč 12 900 Kč
Sleva platí do 30. 9. 2024

Dostupnost na dotaz

Blacklight+ váží pouhých 370 gramů a jedná se o lehké, minimalistické skialpinistické vázání, které vám dodá rychlost při stoupání a je působivé i při sjezdu. V modelu Blacklight+ se spojily vlastnosti lehkého vázání zaměřeného na výstup s výhodami klasického skialpinistického vázání. Je vybaveno 10 mm flexe v nastavení délky a umožňuje tak přizpůsobení různým délkám podrážek.

Díky dokonalému bajonetovému pozitivnímu zámku na patní jednotce je dosaženo extrémně vysokého přenosu energie z vázání na lyže, což zvyšuje odezvu a výkonnost při sjezdu. Díky bočním věžím Step-In je vstup do prstové části o více než 30 % snazší. To znamená, že rychle jako blesk jste plně připraveni vyrazit. Zároveň se tím zvyšuje boční stabilita při sjezdu. S vázáním Blacklight+ jste nejen první na vrcholu, ale také první zpět dolů.

Blacklight+ má dvě výšky stoupání, které můžete snadno a rychle ovládat pomocí holí. Toto vázání je navíc vybaveno lyžařskými brzdami. Hodnotu bočního uvolnění vázání lze plně nastavit v rozsahu od DIN 5 do 12. Vertikální uvolnění je pevné. Pro větší bezpečnost na ledu nebo krustě lze připojit také lyžařské mačky. Stejně jako všechna vázání DYNAFIT bylo i Blacklight+ vyvinuto a vyrobeno v Německu a nabízí doživotní záruku DYNAFIT. Blacklight - komfortní lehkost. Výkon.

Dynafit

Dynafit je značka s bohatou historií v outdoorovém průmyslu. Je proslulá svým vysoce kvalitním skialpinistickým vybavením a mezi outdoorovými nadšenci je oblíbená již řadu let. Jejich výrobky jsou navrženy precizně a inovativně, takže jsou spolehlivou volbou pro každé dobrodružství.

Produkty Dynafit

Instagram

Strpení prosím…