2022/2023 -30 % doprodej

Axion Race MIPS S černá/bílá

Kód: PC107438420SML1
Více informací
Dostupné velikosti
XS
S
M
L
Barva: černá/bílá

Prodej ukončen

Jemně vyladěná ochrana stezky a patentovaná technologie. Přilba POC Axion Race Mips poskytuje precizně vyladěnou ochranu na trailech.

Jemně vyladěná ochrana stezky a patentovaná technologie. Přilba POC Axion Race Mips poskytuje precizně vyladěnou ochranu na trailech. Přilba je ideální pro nejrůznější styly jízdy a je vybavena technologií Mips pro lepší ochranu proti rotačnímu nárazu a rozšířeným pokrytím zadní a boční části hlavy.

Mezi jedinečné bezpečnostní prvky patří patentovaný nastavitelný odlamovací kšilt, který snižuje síly přenášené na krk při nárazu. Model Axion Race Mips, určený pro trailové a enduro jezdce, těží z kanálků a větracích otvorů, které regulují proudění vzduchu, aby vás udržely v chladu za všech podmínek.

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.
 • Pohlaví
  Unisex
  Věk
  Dospělí
  Určení - dle úrovně uživatele
  Sportovní
  Užití
  MTB
  Terén
  Horský
  Provedení přilby
  S kšiltem

Instagram

Strpení prosím…