2022/2023 -30 %

Aspire Photochromic UNI černá

Kód: ASP20161002ONE1

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické brýle máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické brýle

Model Aspire byl vyladěn a zdokonalen tak, aby vyhovoval potřebám cyklistů, a je optimalizován pro pohodlí a pocit z jízdy s přilbou i bez ní.

Model Aspire byl zdokonalen tak, aby poskytoval lepší výkon na kole a zároveň si zachoval svůj městský styl. Lehký rám z grilamidu poskytuje pružnost a odolnost. Brýle zůstávají věrné aktivnímu dědictví značky POC a jsou vybaveny hydrofilními gumovými úchyty na nosu a zorníku, které zajišťují bezpečné uchycení i za mokra. Díky technologii Clarity od předních výrobců optiky Carl Zeiss Vision Sunlens čočky kontrolují barevné spektrum pro lepší kontrast a rozlišení barev, takže vidění zůstává ostré i při jízdě na silnici, MTB nebo v městském prostředí.

 

  • Kompletní ochrana proti UV záření (UV400)
  • Technologie Clarity
  • Gumový nosník a chrániče zůstávají přilnavé i za mokra
  • Nastavitelné spánky

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.

Instagram

Strpení prosím…