Smíchovská lyžařská speciálka

Jsme M1 Project, smíchovská lyžařská speciálka sídlící na rohu Strakonické a Moulíkovi. Na velkorysém funkčním prostoru přes 800 m² s hlídaným parkováním můžete vybírat z lyží předních značek a výbavy, u které si na své přijde vrcholový sportovec i zapálený hobík. Provozujeme špičkový lyžařský servis a půjčovnu s testcentrem.

Specializujeme se na rozvíjející se sektor skialpu, ale velmi silní jsme i ve sjezdovém a běžeckém lyžování.

Značky co jedou

Skialpové, freeridové a sjezdové lyže značek Black Crows, Dynafit, Stöckli, Fischer, ElanKästle, běžky Fischer, tomu oblečení a doplňky sportovních značek Dynafit, Salewa, Schöffel, POC, Ortovox i oblečení módně sportovních dámských značek Johaug, Kari Traa, ekologické oblečení Picture a mnoha dalších.

Sortiment jsme vybrali tak, abychom pokryli široké spektrum potřeb lyžařů náročných na funkci i design. Vybrat si můžete v pohodlném prostředí našeho centra, kde vám ochotně poradí zkušený personál. 

Servisní zázemí

Náš špičkový servis s high-tech servisním zázemím zaručí dlouhou životnost vašich lyží a vždy perfektní zážitek z jízdy.

Poskytujeme komplexní bootfitting - tvarování skeletu i vložky, aby byl přenos radosti z lyžování co nejdokonalejší

Nedumejte, testujte!

Lyže nemusíte vybírat podle názorů jiných, nebo podle fotky. Udělejte si názor sami! V naší půjčovně nebo testcentru si můžete půjčit aktuální modely lyží pro sjezd i skialp a zjistit, který model vašemu pojetí lyžování vyhovuje nejvíce. 

Žijeme lyžováním

Všichni v M1 Project lyžujeme a sportem žijeme! Procházíme průběžně školením u všech zastoupených značek a máme možnost svézt se na různých lyžích v různých podmínkách, testovat vybavení v prostředí českých kopců i velehor. Rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme na prodejně, nebo během akcí a kempů, které pořádáme!

 

Instagram

Strpení prosím…