2022/2023 -30 %

Pure-Lite Splash Jacket L hnědá

Kód: PC580111134LRG1
Více informací

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické bundy máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické bundy

Lehká bunda je dostatečně tenká a pružná, aby se dala složit do vlastní kapsy, a lze ji tak snadno uložit do kapsy dresu při každé jízdě. Obousměrně strečová polyamidová tkanina má bezfluorovou úpravu DWR (odolná vodoodpudivá úprava), která zabraňuje postříkání silnice a lehkým přeháňkám.

Podšívka ze síťoviny na límci zvyšuje pohodlí na kůži. Větrací otvory v podpaží zlepšují proudění vzduchu a zvyšují pohodlí. Dvoucestný zip po celé délce poskytuje skvělou kontrolu nad větráním a také snadný přístup do kapes pod dresem. Reflexní loga POC pomáhají udržet vaši pozornost na silnicích při slabém osvětlení.

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.
 • Pohlaví
  Muži
  Věk
  Dospělí
  Délka rukávu
  Dlouhý
  Sport
  Cyklistika
Velikosti
VAŠE VELIKOST 1 2 3 4 5 6
Obvod hrudi (cm) 82-86 86-90 90-94 94-98 98-106 106-114
Strpení prosím…