Nová kola a elektrokola TREK pro sezónu 2024

Přinášíme přehled největších novinek TREK pro novou sezónu. Pěkně přehledně a na jednom místě. Dobrá zpráva je, že značnou část nových modelů už můžeme nabídnout v prodejně a eshopu.

TREK Marlin 4 a Marlin 7

Marlin 4 je perfektní vstupní branou do trailového ježdění za neuvěřitelnou cenu. Díky úchytům na nosič a blatníky lze tento bestseller značky TREK snadno doplnit, toto horské kolo může sloužit i jako odolné kolo pro dojíždění do práce.

Vyšší model Marlin 7 přichází do nové sezóny s novými barevnými variantami.

TREK Domane SL 5

Na Domane SL 5 v pohodlí zvládnete drsné silnice i dlouhé vzdálenosti. Čtvrtá generace pohodlného silničního kola má lehký rám z karbonu OCLV řady 500. Ten je osazen zadním pružícím prvkem IsoSpeed, který vyhlazuje nerovnosti silnic a snižuje únavu. Rovněž má integrovaný kokpit pro nastavení, který je stejně tak dobrý, jak vypadá. Má spolehlivý pohon Shimano 105 a vnitřní úložný prostor se snadným přístupem k ukládání věcí nutných pro jízdu. Nabízí prostor na pláště až 38 mm, na nichž zdoláte cokoli od asfaltu po jemnou šotolinu. Kdo by dal přednost cenově dostupnější verzi s hliníkovým rámem, měl by se podívat na nový Domane AL.

TREK Domane+ SLR nyní k dispozici v Project One

Absolutní špičku v kategorii lehkých silničních elektrokol si nyní můžete pořídit i v rámci programu perzonalice Project One. Karbonový rám OCLV a nenápadný systém pohonu TQ poskytují požadovanou podporu, aniž by to bylo na úkor elegantního vzhledu a působivého výkonu. Na asfaltu i šotolině se cítí jako doma.

Procaliber Alloy: výjimečný slitinový model

Procaliber je karbonové hardtailové kolo na cross country, které se nikdy nenechalo svazovat pravidly. A teď bude po trailech jezdit i v novém provedení z lehkého hliníku. Procaliber Alloy je více než adekvátní náhradou za X-Caliber, který v nabídce TREK končí. Pyšní se robustnějšími pevnými osami usnadňujícími pohotovou akceleraci, progresivní geometrií do strmějších sjezdů, delší 120mm vidlicí a vnitřním vedením bovdenů. Čekamé malou revoluci na poli XC hardtailů...

Top Fuel 5 a 8

Velmi schopný horský univerzál Top Fuel 5 a 8, který je nyní k dispozici v nových zajímavých barvách. Kolo se kterým si užijete jak technické sjezdy tak rychlé výjezdy tak dostává čerstvější styl a moc mu to sluší.

TREK Émonda

Lehkým faceliftem prošla lehká vrchařská raketa Émonda. Dále poskytuje všechny výhody úžasně lehké karbonové silničky s aerodynamicky tvarovanými trubkami, které vás zrychlí ve stoupáních i na rovinkách. Nové barevné kombinace mají ambici stát se ikonickými.

TREK Checkpoint

Nových verzí se dočkal i populární gravel. Checkpoint ALR 5 je špičkové slitinové gravelové kolo osazené kvalitními díly na dlouhé a drsné jízdy od hrbolatého štěrku po hladký asfalt. Nabízí řadu funkcí, k nimž patří hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie a spousta úchytů na parádní bikepackingová dobrodružství. 1x12rychlostní pohon SRAM Apex umožňuje nastavení na jakékoli dobrodružství. 

Powerfly sport 5 EQ a Powerfly FS 7

Objevte nový Powerfly sport 5 EQ. Pokrývá oba předchozí modely, Powerfly sport 4 a 7 EQ. Nyní je k dispozici také model Powerfly FS 7 vylepšený o nové barvy.

TREK Rail 9.7 SLX/XT a Rail 9.8 GX AXS

Rail 9.7 SLX/XT, který je nyní k dispozici ve skvělých nových barvách, a Rail 9.8 GX AXS, který nabízí nejen nové barevné varianty, ale také vylepšený systém SRAM GX Eagle T-Type AXS. Nové barevné provedení dostaly i modely Rail 5, 7 a 9.5. U modelu Rail 8 byla také přidána nová barva a nyní se dodává se sadou SRAM GX Eagle T-Type AXS.

Dual Sport 2 EQ Gen 5 a FX+

Městské a fitness kola nově nabízí nové barevné varianty a je vybaven nejnovější sadou Shimano Cues.

TREK Fuel EXe 9.7 a 9.8

Představujeme Fuel EXe 9.7, který je nyní k dispozici v nových zajímavých barvách, a Fuel EXe 9.8, který se může pochlubit nejen novými barevnými variantami, ale také vylepšenou sadou SRAM GX Eagle T-Type AXS. Revoluce pokračuje.

Baterie Bosch Smart System PowerPack 800Wh

Dobrá zpráva pro vyznavače elektrické podpory: Díky nové 800Wh baterii si můžete dopřát klid na duši. Budete mít největší dojezd a nejkratší dobu nabíjení mezi jízdami. A to aniž by se zvětšil objem, protože vyšší hustota článků umožňuje dosáhnout stejných rozměrů baterie jako u 725Wh baterie. 800Wh baterie je kompatibilní pouze s modely, které používají baterie Bosch Smart System PowerPack (Allant+ 5 a 6, Verve+ 3, 4 a 5, District+ 4 a 5)

Postupně na tomto místě zásadní modely představíme podrobněji.

Zmíněné produkty

Obrázek produktu: Trek Procaliber 8
Trek
Trek Procaliber 8
36 490 Kč

* Cena pro členy M1 klubu 35 760 Kč

2024
S
M
M/L
L
XL
Obrázek produktu: Trek Checkpoint ALR 5
Trek
Trek Checkpoint ALR 5
53 903 Kč 66 490 Kč
2023
-19 % skladem na prodejně doprodej
49
52
54
56
58
61

Instagram

Strpení prosím…