2022/2023 -30 %

Joint VPD Air Elbow S černá

Kód: PC204301002SML1
Více informací

Prodej ukončen

Tento produkt je vyprodaný, ale to nevadí. V kategorii Cyklistické chrániče máme spoustu nejen podobných, ale i lepších produktů.

Cyklistické chrániče

Lehký a nízkoprofilový chránič loktů, který poskytuje pohodlí a bezpečnost na stezkách.

Přistupovat ke každé překážce s kreativitou a inspirací dělat věci jinak bylo vždy společným étosem společnosti POC a Fabia Wibmera. Nyní, když on vede a mění představy o tom, co je na kole možné, a když POC vede a inovuje vývoj oceňované ochrany, spojili se tito dva, aby vyvinuli exkluzivní sérii Fabio signature. Vše z této řady obsahuje detaily navržené samotným Fabiem.

Joint VPD Air Elbow, vyvinutý pro cyklisty, kteří chtějí lepší flexibilitu, ventilaci a volnost pohybu, je lehký chránič lokte, který využívá naši lehkou a vysoce absorpční směs VPD. Chránič je potažen zesílenou strečovou tkaninou a je vybaven neoprenovým protiskluzem, který udrží chránič na místě i v drsných jízdních podmínkách. Bezpečnost této lehké chráničky, která se ideálně hodí pro jízdu v terénu, dále zvyšuje zadržovací pásek proti nárazu.

P.O.C.

POC je švédský výrobce přileb, brýlí, ochranných pomůcek a oblečení pro zimní sporty a cyklistiku. POC má křišťálově čistou vizi vytvářet vysoce kvalitní výrobky s dokonalou kombinací bezpečnosti, výkonu a designu. Funkce a účel budou vždy na prvním místě a design je něco, co POC zvládá přirozeně a s hrdostí.

Produkty P.O.C.
 • Pohlaví
  Unisex
  Věk
  Dospělí
  Zapínání
  Suchý zip
  Užití
  MTB
  Terén
  Horský
  Sport
  Cyklistika
Strpení prosím…