CENOVÝ DOWNHILL!

Sezóna je v plném proudu, přesto s cenami frčíme z kopce prudce dolů! Před inventurou jsme poslali do kolen ceny na kola TREK i příslušenství Bontrager. Ideální čas dovybavit se a udělat si radost. Není lepší motivace vyrazit na kole než mít nové kolo nebo něco užitečného s sebou ;-) Termín: do 31. 10. 2023

Dramatické slevy na kola i výbavu

 

Tretry, přilby, oblečení

 

Zlevnit skladové ležáky umí každý. V naší aktuální akci najdete celé skupiny produktů bez ohledu na to, jak dlouho se u nás ohřály. VŠECHNY tretry, VŠECHNY přilby Bontrager a VEŠKERÉ oblečení TREK-Segafredo nabízíme za dramaticky nízké ceny ;-)

- 40% na všechny tretry Bontrager
Potřebujete přezout? Kvalitní tretry Bontrager na všechny typy kol teď máme  za ceny, které se nebudou opakovat. Potřebujete něco lehčího? Vyměnit suché zipy za lepší BOA kolečko? Nebo se jen barevně sladit s kolem? Ideální příležitost ;-)

- 25% na všechny přilby Bontrager

Přilby na horská kola, silniční kola i gravely. Lehké závodní skořepiny i superbezpečné helmy s technologií Wavecell, díky které se vám při prudkém nárazu neprotočí mozek v lebce. Protočit se ale mohou vaše panenky při pohledu na akční ceny všech přileb Bontrager ;-)

- 40% na týmové oblečení TREK Segafredo
Prvotřídní kvalitka od výrobce Santini a dnes už sběratelský artikl. Spojení TREK - Segafredo je minulostí, ale vždy na něj budeme rádi vzpomínat. Za tuto cenu neváhejte, brzy nebudou...

 

 

Až 25% na vybraná kola TREK

Například:

TREK Rail 5 500W Gen 2
Rail 5 je horské elektrokolo na náročné sjezdy. Má stejné špičkové díly na traily jako naše běžná kola bez podpory šlapání. Navíc nabízí výkonný systém pohonu Bosch, takže máte k dispozici vlastní taxi na kopec.

Cena včetně ročního pojištění BikePlan: 99 518 Kč  132 690 Kč (sleva 25%)

TREK X-CALIBER 9
X-Caliber 9 je náš nejšpičkovější model v řadě kol X-Caliber. Je to XC horské kolo vybavené díly na závodění. Vidlice RockShox Recon, pohon 1x12 Shimano XT/SLX a kazeta se širokým rozsahem jsou ideální pro rychlé jezdce singletracků, kteří chtějí skvělé kolo připravené okamžitě závodit.

Cena včetně ročního pojištění BikePlan: 35 592 Kč 44 490 Kč (sleva 20%)

TREK Roscoe 8
Roscoe 8 je hardtail na traily pro každého, kdo si chce v terénu užít neuvěřitelnou zábavu. 29palcová kola absorbující vibrace z kamenů a kořenů, přilnavé 2,6palcové pláště s lepší trakcí a 140mm odpružená vidlice zaručují parádní jízdu na každém trailu, od uježděných singletracků po nezpevněné povrchy. Je to pohodové horské kolo na traily vybavené špičkovými díly zaručujícími fajnovou jízdu.

Cena včetně ročního pojištění BikePlan51 416 Kč  60 490 Kč sleva (sleva 15%)

 

Další kola TREK v aktuální slevě najdete v katalogu!

Instagram

Strpení prosím…